BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nőtt a Sanofi-Aventis árbevétele

A Sanofi-Aventis árbevétele 6,5 százalékkal nőtt az idei második negyedévben, nem sokkal elmaradva az elemzői várakozásoktól.

2005. július 19. kedd, 12:04

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Sanofi-Aventis forgalma 6,5 százalékkal, 6,68 milliárd euróra nőtt az év második negyedében - közölte a Reuters. Az elemzők ennél valamivel magasabb, 6,72 milliárd euróra számítottak. A cég legfontosabb termékei, mint például a vérhigító Plavix értékesítése a várt mértékben növekedett. Kedd reggelre a hírek hatására a cég árfolyama 2 százalékkal, 69,15 euróra mérséklődött.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet