BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már az átszálláshoz is vízum kell az amerikai repülőtereken

A normál turistavízumnak megfelelő összeget, 100 dollárt kell fizetnie azoknak a magyar utazóknak, akik az Egyesült Államok valamely repterén akarnak átszállni - írja a Magyar Hírlap.

2003. augusztus 6. szerda, 08:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A biztonsági okokból meghozott döntés azt a korábbi szabályozást váltja fel, mely szerint átszállás esetén néhány órát vízum nélkül is el lehetett tölteni az országban. A budapesti amerikai képviselet tájékoztatása szerint az engedélyek elbírálása a turistavízumoknál megszokott 2-3 hét alatt zajlik majd le.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet