BUX 139950.60 0,23 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó eredmény a Novartisnál

A tavalyi azonos időszakhoz képest az év első felében 2,379 milliárd dollárral, összesen egy százalékkal nőtt a svájci székhelyű Novartis gyógyszeripari konszern nyeresége - írta a Reuters.

2003. július 21. hétfő, 10:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az első félével forgalom 20 százalékkal, több mint 11,9 milliárd dollárra emelkedett, a társaság gyógyszeripari részlegében - dollárban számolva - 18 százalékos forgalomnövekedést mértek, amely így 7,6 milliárd dollárt jelent. A Reuters szerint a Novartis az év egészére a forgalom bővülését várja, emellett pedig a tiszta nyereségét a tavalyihoz hasonlóan valószínűsítik.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet