Az első félével forgalom 20 százalékkal, több mint 11,9 milliárd dollárra emelkedett, a társaság gyógyszeripari részlegében - dollárban számolva - 18 százalékos forgalomnövekedést mértek, amely így 7,6 milliárd dollárt jelent. A Reuters szerint a Novartis az év egészére a forgalom bővülését várja, emellett pedig a tiszta nyereségét a tavalyihoz hasonlóan valószínűsítik.
