BUX 139221.53 0,26 %
OTP 45490 0,42 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Áram és víz nélkül maradt az iraki főváros

A csütörtök esti első nagyobb áramkimaradás után péntekre sem tudták helyreállítani a bagdadi áramszolgáltatást.

2003. április 4. péntek, 10:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az amerikai hadseregparancsnokság ugyanakkor cáfolta, hogy szándékosan bombázták volna a város energiahálózatát.
A világítás kihunyása előtt 15 percig robbanások rázták meg Bagdadot, és szemtanúk szerint az elsötétülés után teljes csend borult a városra – írja a FOX News. Szintén megszakadt a vízszolgáltatás, melyet járványügyi szakértők különösen veszélyesnek tartanak.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet