Oroszország külügyminiszter-helyettese, Jurij Fedotov a jelentés tervezetéről elmondta, a fegyverzet-ellenőrök helyszíni vizsgálatának és az iraki tudósokkal való interjúkészítés esetében Szaddam kooperációja teljesnek nevezhető, ám a leszereléssel kapcsolatban az együttműködés még mindig hagy kívánni valót maga után.
A támadást szorgalmazó amerikaiaknak vélhetőleg ennél nem is kell több, a BT-ben ülő európaiak esetében azonban továbbra sincs arra utaló jel, hogy támogatnák az USA törekvéseit.
