Az október 26-án végződött első pénzügyi negyedévben a rendkívüli tételek nélkül számítva a bázisévnél 9 százalékkal nagyobb, 4,8 milliárd dollár bevételt könyvelhetett el a társaság. Profitja mindeközben megtriplázódott, az elmúlt három hónapban nyeresége elérte az egymilliárd dollárt. Az adatok gyakorlatilag centre pontosan egybevágnak a társaság előzetes várakozásaival, és a Bloomberg által megkérdezett elemzők konszenzusával.
A továbbra sem javuló kilátások következtében azonban a meghosszabított kereskedés során a részvény közel három százalékot veszített értékéből, ami rossz napot jósol mára az indikátornak számító papír jegyzését általában hűen követő technológiai piacnak.
