BUX 139914.10 0,21 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felfüggesztették az SAP-t Frankfurtban

A német SAP szoftverház kérésére felfüggesztették részvényeit a frankfurti tőzsdén. A cég a beavatkozás után bejelentette, hogy veszteséges volt a második negyedévben, s a vártnál kisebb lehet árbevétele az idei teljes évben. A legnagyobb európai szoftverház 5-10 százalék árbevételnövekedést vár idén a korábban várt 15 százalék helyett. Az SAP a második negyedévben 235 millió euró nettó veszteséget szenvedett el, licensz-eladásai 23 százalékkal 496 millió euróra mérséklődtek.

2002. július 11. csütörtök, 17:34

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet