A német SAP szoftverház kérésére felfüggesztették részvényeit a frankfurti tőzsdén. A cég a beavatkozás után bejelentette, hogy veszteséges volt a második negyedévben, s a vártnál kisebb lehet árbevétele az idei teljes évben. A legnagyobb európai szoftverház 5-10 százalék árbevételnövekedést vár idén a korábban várt 15 százalék helyett. Az SAP a második negyedévben 235 millió euró nettó veszteséget szenvedett el, licensz-eladásai 23 százalékkal 496 millió euróra mérséklődtek.
2002. július 11. csütörtök, 17:34
