A szlovákok öt éven belül 300 millió koronás beruházásra és a dolgozók megtartására vállaltak kötelezettséget és megígérték, új piacokat szereznek a nagy múltú cseh traktoroknak. Az egyetlen cseh traktorgyár 1989-es rendszerváltás után elvesztette piacait és jelentősen eladósodott, úgyhogy a cseh állam a mostani eladással 1,4 milliárd koronás veszteséget realizált - mondta Rusnok.
