A Volkswagen AG, a kontinens legnagyobb autógyártója most publikált éves jelentésében közölte, hogy egyelőre nem tud előrejelzést adni 2002-es nyereségére, de továbbra is a költségek csökkentését és piaci részesedése növelését tervezi, nem számszerűsítve várakozásait. Az év elején a VW azt közölte, hogy tavaly 0,5 százalékkal több gépkocsit értékesített. Az eladásokat az Audik iránti kereslet 10 százalékos növekedése dobta meg. Az Audi TT-k és a az A4-esek gyártása sokkal jövedelmezőbbnek bizonyult, mint a VW-ké, a Skodáé vagy a Seatoké.
2002. március 12. kedd, 10:44
