A vállalatnak a október-december közötti periódusban 172,03 milliárd jen (1,29 milliárd) vesztesége volt. Ennek köszönhetően a cégnek azt a bravúrt sikerült elérnie, hogy amerikában az összes jelentős technológiai vállalat részvénye emelkedett kivéve a Matsushitáé.
