BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az élelmiszer-biztonságot rontja a bővítés?

2002. február 21. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Miguel Arias Canete, az EU soros elnöki tisztét betöltő Spanyolország mezőgazdasági minisztere szerint az EU bővítése az élelmiszer-biztonság romlásával járhat, ezért a tagjelölt országok többségében javítani kell a felügyeletet és erősíteni kell a keleti határok ellenőrzését. Canete a Reutersnak nyilatkozva megerősítette, hogy az élelmiszer-biztonság terén a csatlakozóknak a belépésig meg kell teremteniük a szükséges infrastruktúrát és az EU-normák szerinti szabályozó rendszert.

Sebő Gábor
Sebő Gábor

Ez is érdekelhet