BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Indul a 3G-pályázat Romániában

2002. február 19. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A román kormány márciusban indítja az első pályázatot a harmadik generációs (3G) mobilkoncessziók értékesítésére - jelentette be Dan Nica távközlési miniszter. A tervek szerint négy koncessziót adnak ki. Az ajánlatok elbírálása során a vételárat és a tervezett beruházás nagyságát egyaránt figyelembe veszik - erősítette meg Nica. Hozzátette: a tárca által kitűzendő értékesítési irányárakat a hasonló ügyletekben Közép- és Kelet-Európában eddig ténylegesen megvalósult árakhoz fogják igazítani.

Sebő Gábor
Sebő Gábor

Ez is érdekelhet