A holland Philips Electronics NV csütörtökön jelentette be, hogy a tavalyi évet 2,6 milliárd euró nettó veszteséggel zárta. A cég közleménye szerint 1996. óta ez az első olyan évük, mikor veszteséget voltak kénytelenek elkönyvelni. A elektronikai óriás eladásai az elmúlt évben mintegy 15 százalékkal, 32,3 milliárd euróra estek.
2002. február 7. csütörtök, 08:24
