BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zár alá vették a Swissair két gépét

Zár alá vették London Heathrow repülőterén a Swissair légitársaság két repülőgépét, s a hatóságok addig nem engedik távozni a gépeket, amíg a svájci légitársaság eleget nem tesz szerződéses kötelezettségének, vagyis nem fizeti ki a repülőteret üzemeltető társaságnak a felhalmozott használati díjat. A Swissair Brüsszelbe már nem is repül, mert hasonló "atrocitásoktól" tart.

2001. október 2. kedd, 11:55

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet