A lengyel áramszolgáltatás 15 százalékát adó 8 észak-lengyelországi erőmű, a G-8 Csoport 25 százalékos részvénypakettjére vár új ajánlatokat október 8-ig a varsói kincstárügyi minisztérium, miután kudarcot vallottak a spanyol Iberdrola SA-val folytatott kizárólagos tárgyalások. A hírek szerint a lengyel fél megelégedett volna a spanyolok 400 millió dolláros ajánlatával, de a szociális csomagban nem tudtak megállapodni.
2001. október 2. kedd, 11:28
