BUX 138839.16 -0,47 %
OTP 44810 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkétszerezi termelését a Saab

Csaknem kétszeresére növeli termelését a General Motors tulajdonában lévő svéd Saab autógyár. Vezérigazgatója, Peter Augustsson a frankfurti gépkocsikiállításon tartott sajtóértekezletén közölte, hogy a jelenlegi évi 135 ezer helyett 250 ezer autót fognak előállítani, amelyeket Európában a Cadillac-kel együtt fognak árusítani. A GM hat év alatt 3,4 milliárd dollárt szán a Saab teljesítményének felfuttatására és új modellek kidolgozására.

2001. szeptember 11. kedd, 08:57

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet