Tegnap még úgy tűnt, a Mol van lépéselőnyben, hiszen a 30 zlotysra felemelt ajánlaton túl szövetkezett Jan Kulczykkal, a lengyelországi privatizációk egyik kulcsfigurájával, illetve a France Télécommal, amely jelenleg is társtulajdonos a TPSA lengyel távközlési szolgáltatóban.
A Rczezpospolita című lap szerint a Mol pozícióját az is erősíti, hogy a magyar kormány állítólag biztosította a lengyel felet, mindent megtesz avégett, hogy az ügylet után a Mol veszteséges gázüzletága ne terhelje tevékenységüket. A Mol Rt. a megjelent információkat nem kommentálta.
