A Deutsche Telekom árbevétele az első félévben 22,5 milliárd euró volt, ez 17,5 százalékos növekedés a megelőző év azonos időszakához képest - jelentették be a cég sajtótájékoztatóján. Az EBITDA a tavalyi első félévhez képest 12 százalékkal 7,2 milliárd euróra nőtt az első félévben, a cég nettó eredménye 349 millió euró veszteség volt. A cég mobiltelefon előfizetőinek száma 43,9 millió fő volt. A T-Mobile EBITDA-ja 1,375 milliárd euró lett. Az adatok jobbak a vártnál, a cég papírjai a hírek hallatán 2-3 százalékkal erősödtek.
2001. augusztus 28. kedd, 09:54
