Kedvezőtlen első félévi eredményei alapján profit warningot adott ki a MAN AG teherautó-gyártó és ipari csoport. Mint ma bejelentették, a csoport első félévi adózás előtti nyeresége 155 millió euróra zuhant a tavalyi 440 millióról. A MAN most úgy véli, hogy az eredetileg tervezettnél akár egyharamadával is kisebb lehet 2001-es üzemi nyeresége, az egyszeri tételeket nem számítva.
2001. augusztus 22. szerda, 10:50
