BUX 138878.48 0,91 %
OTP 44560 1,32 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az SAP 20 százalékos forgalom-bővülésre számít

Az SAP AG vezérigazgatója, Hasso Plattner kijelentette, hogy a német szoftvercég első 9 havi árbevétele várhatóan több mint 20 százalékkal meg fogja haladni a múlt hasonló időszakának adatát. Az első negyedévi, 1,5 milliárd eurónyi forgalom éves összevetésben 29 százalékos növekedést tükrözött.

2001. június 26. kedd, 09:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Plattner szerint cége alig érzi a technológiai szektor jelenlegi általános pangását, mivel ügyfeleinek többsége az internetes kereskedelmi lehetőségek minél jobb kihasználása érdekében nem fogja vissza a szoftver-beruházásra fordított kiadásokat. Legnagyobb riválisával, az amerikai - a napokban stagnáló kilátásokról beszámoló - Oracle Corp.-al szemben az SAP ügyfélbázisának jelentős hányadát a hagyományos iparágak cégei teszik ki.

Sebő Gábor
Sebő Gábor

Ez is érdekelhet