Az SAP 20 százalékos forgalom-bővülésre számít
Az SAP AG vezérigazgatója, Hasso Plattner kijelentette, hogy a német szoftvercég első 9 havi árbevétele várhatóan több mint 20 százalékkal meg fogja haladni a múlt hasonló időszakának adatát. Az első negyedévi, 1,5 milliárd eurónyi forgalom éves összevetésben 29 százalékos növekedést tükrözött.
