Elemzők szerint a befektetők már arra számítanak, hogy az első negyedévi eredmények általában jobbak lesznek a mélyen leszállított várakozásoknál. Jól mentek a technológiai részvények - Microsoft, Intel, Cisco - , még a profit warningot kiadó Cypress Semiconductor is; a Motorola csak tőzsdezárás után adta ki nagyon várt első negyedévi jelentését, addig is erősödött a papír. Ma a Yahoo! számol be első negyedévéről.
