BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az első negyedévben 3 százalékkal nőtt a cseh gazdaság

Az idei első negyedévben - év/év alapon - legalább 3 százalékkal nőtt a cseh gazdaság - mondta sajtótájékoztatón a cseh statisztikai hivatal elnöke (CSU) Marie Bohata. A tavalyi utolsó három hónapban a növekedés üteme 3,9 százalék volt. Az elnökasszony reálisnak tarotta a prágai kormány 2001-re vonatkozó 3-3,5 százalékos növekedési várakozásait.

2001. március 22. csütörtök, 11:33

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet