BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tűz ütött ki a Trump-toronyban

Elektromos hiba miatt tűz ütött ki a New York-i Trump-toronyban hétfő reggel - írta az MTI.

2018. január 8. hétfő, 16:23

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A New York-i tűzoltóság jelentése szerint a tüzet egy meghibásodott vezeték okozta a felhőkarcoló egyik felső emeletén.

A közösségi oldalakon fotók garmadája jelent meg az épület fölött gomolygó fekete füstről.

A tűzoltók eloltották a tüzet. Két ember sérült meg, az egyikük egy tűzoltó. Az épületben irodák és luxuslakások találhatók - írta az MTI.

A kép forrása: MTI/AP/Richard Drew, Trump-tower.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet