BUX 137847.44 -1,18 %
OTP 44230 -1,54 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Önkormányzati bérlakások épülnek a XIII. kerületben

Újabb 30 önkormányzati bérlakás épült Angyalföldön. A kerület 24,6 milliárd forintos költségvetésének egyharmadát fejlesztésekre fordítja.

2009. június 2. kedd, 14:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Átadták az 522 millió forintos önkormányzati beruházással, a Hérosz Zrt. kivitelezésében felépült, 30 lakásos Reitter Ferenc utcai bérházat. Az egy-másfél-kétszobás, 33-79 négyzetméter közötti lakások többségének bérleti jogát ezúttal is pályázat útján lehetett elnyerni, a bírálóbizottság 106 jelentkező közül választott. A nyertesek négyzetméterenként, havonta nettó 500 forintot fizetnek. 

Az önkormányzat  ebben a ciklusban 200 bérlakást hoz tető alá, már befejeződött egy Lőportár utcai 54 lakásos bérház, engedélyt kapott egy 45 lakásos Ambrus utcai építkezés, amelynek az átadását 2010 első negyedévére tervezik, s engedélyezés alatt áll a Zsinór utcában egy 70 lakásos bérlakásprojekt. A kerület idei, 24,6 milliárd forintos költségvetésének egyharmadát fejlesztésekre fordítja.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet