BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

WTC: 541 méteres lesz a fő torony

Két alacsonyabb szögletes és egy 541 méter magas torony épül a 2001. szeptember 11-én leomlott World Trade Center ikertornyainak helyén New Yorkban. Az építkezés legkorábban 2005-ben kezdődhet - írja az Origo a BBC alapján.

2003. február 27. csütörtök, 11:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A pályázaton győztes terv a német származású, Amerikában élő Daniel Libeskind építész munkája.
Az épület részletes terveit ez év végén dolgozzák ki, így az építkezések legkorábban 2005-ben kezdődhetnek meg. A legmagasabb torony tetejére kertet építenek.
Libeskind tervét támogatta George Pataki New York-i kormányzó és a város polgármestere, Michale Bloomberg is. A leomlott WTC legmagasabb tornya 411 méter magas volt.

Economx
Economx
NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet