Egy XVII. századi itáliai ládáért kétmillió forintot fizettek
Május 3-án és 4-én került sor a Nagyházi Galéria kétnapos árverésére, ahol az első napon az aukcionált festmények fele, a másodikon pedig a műtárgyak, bútorok, ezüstök, ékszerek és ikonok hatvan százaléka kelt el, tehát meglehetősen sok volt a visszamaradt tétel.
