A WHO minden ukrán labort a fertőző betegségek mintáinak megsemmisítésére kéri
Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) azt kéri Ukrajnától, hogy semmisítse meg az ország közegészségügyi laboratóriumaiban tárolt, nagy veszélyt jelentő kórokozókat, hogy megelőzzék ezek kiszabadulását. A WHO attól tart ugyanis, hogy járvány törhet ki, ha valamilyen módon a laborok megsérülnek, amikor támadás éri azokat.




