2020 márciusa óta nem volt ilyen optimista a WHO
A világ sosem volt közelebb, jobb helyzetben ahhoz, hogy véget vessen a koronavírus-járványnak – jelentette közölte Tedrosz Adhanom Gebrejeszusz, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) főigazgatója egy virtuális sajtókonferencián.




