Washington üzent a magyar kormánynak
Csalódottságát fejezte Heather Nauert, az amerikai külügyminisztérium szóvivője keddi nyilatkozatában amiatt, hogy a magyar kormány az Egyesült Államok erre vonatkozó kérése ellenére Oroszországnak adott ki két, fegyverkereskedelemmel gyanúsított orosz állampolgárt - írja az MTI.




