Nem indult jól a nap a tengerentúlon
Mínuszban indult a kereskedés pénteken a New York-i tőzsdéken.
Nem indult jól a nap a tengerentúlon
Mínuszban indult a kereskedés pénteken a New York-i tőzsdéken.
Óriási fordulat jöhet kedden
Ma délután indul hivatalosan az amerikai gyorsjelentési szezon, a nagy kérdés, hogy sikerül-e megtörni a negyedévek óta tartó profitrecessziós hullámot. A show-t azonban könnyen ellophatja az elnökválasztási kampány a cégek elől.
Hétfőn nem nyit ki a Wall Street
Nemzeti ünnep - a munkát ünneplő szabadnap - miatt hétfőn zárva tart a New York-i tőzsde, a kereskedés kedden folytatódik.
Erősödéssel zárt Amerika
Erősödéssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói. Az emelkedésnek jót tett, hogy vezető amerikai jegybankárok nyilatkozataiból ítélve nőtt a kamatemelés valószínűsége, javította a befektetői klímát az is, hogy júliusban már a negyedik egymást követő hónapban emelkedtek a fogyasztói kiadások az Egyesült Államokban.
Nem kell venni, mert minden drága
A Wall Street vezető brókerházainak stratégái meglehetősen pesszimisták a tőzsdék kilátásaival kapcsolatban. Igazi nagy zuhanást nem várnak, viszont az árfolyamok az év végén alacsonyabbak lehetnek, mint most.