Rekordok dőltek meg az USA-ban
Jól kezdte a hetet a New York-i tőzsde. A befektetők a Fed kedd-szerdai monetáris politikai tanácsülésére figyelnek.
Rekordok dőltek meg az USA-ban
Jól kezdte a hetet a New York-i tőzsde. A befektetők a Fed kedd-szerdai monetáris politikai tanácsülésére figyelnek.
Csúcsot döntött az S&P 500
A New York-i értéktőzsde irányadó mutatói 0,3 százalék körüli emelkedéssel zártak kedden.
Jó júliust zárt a New York-i tőzsde
A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 0,28 százalékkal, 21 891,12 pontra nőtt. Az S&P 500-as mutatója 0,07 százalékkal csökkent, míg a technológiai részvények Nasdaq Composite indexe 0,42 százalékkal lett kevesebb az előző záráshoz képest - írta az MTI.
Erősödés New Yorkban
A kedvező vállalati eredmény-beszámolóknak köszönhetően jó hangulatban folyt a kereskedés a New York-i tőzsdén, mindhárom vezető index emelkedéssel zárt.
Zöldbe borult Amerika - jót tett a Fed
Erősödéssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.