Minden zuhan a koronavírus miatt
A világ tőzsdéin hétfőn végig söprő nagy árfolyamveszteségeket követve jelentős indexcsökkenéssel indult a kereskedés az amerikai értékpapírpiacokon is - írja az MTI.
Minden zuhan a koronavírus miatt
A világ tőzsdéin hétfőn végig söprő nagy árfolyamveszteségeket követve jelentős indexcsökkenéssel indult a kereskedés az amerikai értékpapírpiacokon is - írja az MTI.
Mínuszban nyitott New York
Fél százalékot meghaladó mínuszban indítottak az amerikai tőzsdék kedden a befektetők csalódottsága miatt - írja az MTI.
Koronavírus: soha nem zuhant még ekkorát a Dow Jones
Jelentős gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói a koronavírus rohamos terjedésének gazdasági kihatásaival kapcsolatos aggodalmak miatt. A Dow Jones indexe történetének legnagyobb egynapi esését produkálta - írja az MTI.
Koronavírus: nagyon rossz a hangulat Amerikában
A világpiaci folyamatokkal összhangban nagy indexcsökkenéssel indult a kereskedés csütörtökön az amerikai értékpapírpiacokon az előző napi vegyes zárás után - írja az MTI.
Vegyesen zárt New York
Vegyesen zártak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.