Jó hírt kaptak a Vodafone-előfizetők - mehet az ingyenes telefonálás
Áprilistól minden lakossági Vodafone-előfizető használhatja az olyan VoIP-szolgáltatásokat, mint amilyen a Skype vagy a Viber.
Jó hírt kaptak a Vodafone-előfizetők - mehet az ingyenes telefonálás
Áprilistól minden lakossági Vodafone-előfizető használhatja az olyan VoIP-szolgáltatásokat, mint amilyen a Skype vagy a Viber.
Bírósághoz fordul a Vodafone a GVH által kiszabott bírság miatt
Nem ért egyet a Vodafone a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) által kiszabott bírsággal, a döntés miatt bírósághoz fordul.
Ismét óriásbírságot kapott a Vodafone
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) döntése szerint a Vodafone Magyarország Mobil Távközlési Zrt. (Vodafone) 2013 második felében jogsértő összehasonlító reklámokat tett közzé, egyúttal tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott a „Legek Hálózata” kampánya folyamán. A jogsértés elkövetéséért 125 millió forint bírságot szabott ki a GVH.
Ezt is ön fizeti a képviselőknek - itt a lista
Az Országgyűlés Hivatala egymilliárd forintért kötött szerződéseket hordozható számítógépek, mobilok és mobilszolgáltatásokat beszerzésére, ezeket a képviselők, szószólók és a nekik bérelt irodákban segítőik használhatják. A legnagyobb megrendelés a Magyar Telekomnak jutott, a norvég hátterű Telenor kimaradt a buliból.
Közös megrendelés a kormányzati szervek mobilszolgáltatására
A kormány arra hatalmazta fel a nemzeti fejlesztési minisztert, hogy adjon közös megrendelést a központosított közbeszerzésre kötelezett szervek mobil távközlési szolgáltatásainak ellátására - jelent meg a legutóbbi Magyar Közlönyben. A mobilszolgáltatást 2014-15-re a közelmúltban a Vodafone nyerte el közbeszerzésen.