Lezárult a Vodafone Digitális Iskola Program első fázisa - 600 táblagépet osztottak szét
Összesen 600 darab táblagépet vehettek át szerdán nyolc Csongrád megyei iskola tanárai és diákjai, ezzel lezárult a Vodafone Digitális Iskola Program első fázisa - közölte a mobilszolgáltató.




