BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Vodafone

02.
22.
16:11

Szemmel látható hasznot hozhat a felforgató technológia

A cégek több mint egyharmada használja a dolgok internetét (IoT), a felhasználók aránya az amerikai régióban ugrott a legnagyobb mértékben, így nem meglepő, hogy itt is hozott a legtöbbet a vállalatoknak az új technológia. Az IoT használóinak 74 százaléka úgy gondolja, hogy azok a vállalatok, amelyek nem használják az IoT-t, le fognak maradni a versenyben - egyebek mellett ez derül ki egy friss kutatásból.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna
02.
06.
20:10

Digitalizáció: ettől tartanak a legtöbben

Az európaiak általánosságban kevésbé optimisták a digitalizációt és a jövő technológiáit illetően, mint az Ázsiában élők - derül ki egy, a Vodafone Institute megbízásából készített reprezentatív felmérésből. A megkérdezettek szerint az új technológiákban rejlő legnagyobb veszélyt a kibertámadások jelentik, illetve attól tartanak leginkább, hogy a gépek átveszik az uralmat az emberek felett.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna