Milliárdos büntetést kapott a magyar Vodafone - tiltakozik a szolgáltató
Ismétlődő jogsértés miatt a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) 1,176 milliárd forintra büntette a Vodafone-t - közölte a versenyhivatal szombaton az MTI-vel. A szolgáltató jelezte, bíróságon támadja meg a döntést.




