Újabb per elé nézhet Budapest
Újabb per elé nézhet a budapesti önkormányzat, ha továbbra is mereven ragaszkodik ahhoz, hogy a Fővárosi Vízműveket nyomott áron vegye vissza - írja a Népszabadság. A Suez és a vele együtt mozgó RWE legalább az egykori vételárat meg szeretné kapni.



