BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

víz

07.
31.
08:04

Óriási problémára derült fény a magyar közműveknél - ezt mindenki megszenvedné

A vezetékes víz negyede elfolyik az elöregedett víziközmű-hálózatból – állapította meg a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Kiemelt Közszolgáltatások Főosztályának kiszivárgott jelentése. „A kitermelt és a hálózatba betáplált víznek körülbelül 25 százaléka elvész” - mondta a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke az InfóRádiónak.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss