BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

vita

09.
11.
11:42

Orbán Brüsszelbe megy megvédeni a magyarokat Strasbourg helyett?

Az Európai Parlament kedden Strasbourgban, Orbán Viktor jelenlétében vitatja meg a magyarországi jogállamiság helyzetét. A magyar miniszterelnök a vita előtt szokásához híven a Facebook oldalára feltett egy videót, amelyben egyebek mellett arról informálja az állampolgárokat, hogy "Brüsszelbe" utazik, hogy megvédje Magyarországot és a magyarokat. Annyiból mindegy, hogy szerinte az ítéletet már megírták.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna