Kórházba kerültek az éhségsztrájkoló orvosok
Lengyelországban immáron második hete tart a rezidens orvosok éhségsztrájkja a szégyenletesen alacsony fizetések miatt, ám a kormány nem enged a követeléseiknek. Egyesek közülük kidőlnek a sorból, de sok az új jelentkező, aki pótolhatja a kiesőket.




