Szlovákiában alkotmánybíró is fertőzött lehet, Pozsonyban bezártak egy piacot
Három új koronavírusos fertőzést erősítettek meg Szlovákiában, így már 10 főről igazolták, hogy elkapta a Covid-19 betegséget. Pozsonyban lezártak egy piacot, mert ott járt az egyik fertőzött, de további helyszín esetében elképzelhető hasonló intézkedés. Vészhelyzetet hirdethetnek a miniszterelnök szerint.




