BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

vírus

03.
26.
19:55

Újra nőtt Olaszországban a fertőzöttek és a halottak száma

662 fővel emelkedett Olaszországban az új típusú koronavírus-járványban elhunytak száma az elmúlt 24 órában, és így 8165-re nőtt a Covid-19 betegség eddigi áldozatainak a száma - közölte csütörtök esti tájékoztatóján az olasz polgári védelmi hatóság. Az újonnan diagnosztizált fertőzöttek száma a szerdai 3491-hez képest csütörtökre mintegy 1000-rel növekedett.

Szerző(k):
Szabó Dániel