Úgy terjed a kór Amerikában, hogy hétfőtől 225 millió embernek kell otthon maradnia
Az Egyesült Államokban szombat estére meghaladta a kétezret az új típusú koronavírusos megbetegedés halálos áldozatainak száma - írja az MTI a Johns Hopkins egyetem és kórház közlése nyomán.




