BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

vírus

05.
04.
06:43

Már több mint 3000 fertőzöttet azonosítottak, újabb 11 ember halt meg

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 37-tel, 3035 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 11 idős beteg. Ezzel 351 főre emelkedett az elhunytak száma, 630-an pedig már gyógyultan távoztak a kórházból. Az aktív fertőzöttek 63 százaléka, az elhunytak 79 százaléka, a gyógyultak 51 százaléka budapesti vagy Pest megyei.

Szerző(k):
Szász Péter