Koronavírus: már több mint 30 ezren haltak meg Spanyolországban
Spanyolországban a regisztrált koronavírus-fertőzöttek száma meghaladta a 600 ezret, a halálos áldozatok száma pedig a 30 ezret - írja az MTI a spanyol egészségügyi minisztérium keddi jelentéséből.




