Kezd berobbanni a vírus a börtönökben is
A büntetés-végrehajtási intézetekben hétfő reggel 48 fogvatartott, valamint a személyi állomány ötven tagja volt igazoltan koronavírus-fertőzött – közölte a Világgazdaság érdeklődésére a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BVOP).




