Már a népességfogyásban is látszik a vírus hatása
Érezhetővé vált a halálozási statisztikákon a koronavírus hatása. A 42. héten az előző öt év átlagához képest majdnem annyival többen hunytak el, mint ahány ember meghalt a vírus miatt - írja a hvg.hu.




