BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

vírus

01.
06.
13:19

Belehúztak Orbán víruslaborjában az oltási kampányba

Az osztrák fővárosban szerdán megkezdődött a koronavírus elleni oltási kampány második köre. A január 12-ére tervezett országos oltás kezdetét is előbbre hozták - tudta meg a Kurier című osztrák napilap az MTI szemléje szerint. Orbán Viktor miniszterelnök többször is elmondta, hogy Ausztriát tekinti Magyarország víruslaborjának, ilyen szemmel is érdemes figyelni az osztrák eseményeket.

Szerző(k):
Szabó Dániel