Teljes fordulat jöhet az oltásban, és ez kétszeresen is baj
Az Egyesült Államokban immáron nem az a gond, hogy nincs elég vakcina a koronavírus-oltások beadásához, hanem az, hogy helyenként raktárakban állnak az oltóanyagok, mert sokan elutasítják, hogy beoltsák őket. Így nehéz lesz elérni a nyájimmunitást és ez tűnik a kisebbik bajnak. Van nagyobb veszély ennél.




