Az új autók eladása 11 százalékkal nőtt
Idén az első kilenc hónapban összesen 109 482 új személyautót értékesítettek Magyarországon, ami 11 százalékos növekedés az előző év azonos időszakához képest. Legtöbbet a Suzuki, az Opel, a Renault és a Volkswagen márkákból adták el, az értékesítést továbbra is a kiskocsik húzták.
